23/05/2024
efbet ЛигаВсички новини

Бакеро си знае: Играхме добре!

Бакеро си знае: Играхме добре!, Football24.bg

Старши треньорът на Славия Хосе Мари Бакеро заяви, че е доволен от отбора си след загубата с 1:2 от Локомотив София. За пореден път ииспанската легенда изненадващо изразява задоволство от видяното, въпреки че Славия е в серия от 5 поредни загуби и затъна до 14-тата позиция.

„Нормално е феновете да са бесни, защото имаме лоша серия от резултати. Но ако говорим за днешния мач, то до контузията на Виктор Генев играхме много дборе. След тази смяна имахме 10 минути, в които Локомотив отбеляза попадение.

През второто полувреме отборът опитваше по всеки начин, във всяка ситуация. Рискувахме на контраатака.

Ако говорим за отношението на играчите, съм доволен. Отбелязахме попадение, имахме възможност да вкараме втори гол.

Днес, например, играхме с различна система, но като треньор съм доволен от ситуацията в нашия отбор, от нашата игра. Разибра се, когато има загуба, трябва да анализираме.

И аз не съм доволен от този резултат, разбирам, че сме в процес на преход. Има млади играчи, които трябва да подобрят нивото си, но сега съм по-убеден, че ще стигнем до успехите. В живота колото повече трудности има, толкова по-силен си“, заяви Бакеро.

„В моето съзнанение съм фокусиран върху работата си – работа, работа, работа“, заяви Бакеро на въпрос дали ще си подаде оставката.