Последни новини
Барса разби Севиля и триумфира с Купата на краля

Отборът на Барселона се наложи с категорично 5:0 над Севиля и триумфира с Купата на краля.

Луис Суарес откри за „каталунците“ в 14-ата минута, а в 31-ата Лео Меси удвои. В 40-ата Луис Суарес направи 0:3. Андрес Иниеста вкара четвърто попадение. В 69-ата Коутиньо беше точен от дузпа за пети гол и оформи крайния резултат.

Каталунците спечелиха надпреварата за четвърти пореден път, нещо правено само от ФК Мадрид (сега Реал Мадрид) в далечния период 1905-1908 и от Атлетик Билбао (1930-1933). “Блаугранас” са абсолютен властелин в Ла Копа и на сериозно разстояние зад тях са Атлетик Билбао (23) и Реал Мадрид (19).

СЕВИЛЯ – БАРСЕЛОНА 0:5
0:1 Луис Суарес (14)