Водещи новиниВсички новиниЛа ЛигаФутбол Свят

Барса се позабавлява срещу Антверпен и изпрати белгийците с пет гола във вратата, Football24.bg
Жоао Феликс
11'
Р. Левандовски
19'
J. Bataille
22'
Гави
54'
Жоао Феликс
66'
45'
90'

Барселона разсипа с 5:0 белгийския Антверпен в първата среща и за двата тима от Група Н на Шампионската лига. Срещата се игра не на “Ноу Камп”, а на Естадио “Олимпико” пред малко над 40 хиляди души.

Жоао Феликс откри за домакините, след като в 11-ата минута бе изведен от Гюндоган в наказателното поле и успя да реализира в полза на каталунците.

Осем минути след това Левандовски се разписа, след като засече отблизо топката след центриране на автора на първия гол Жоао Феликс.

efbet Бонусите са важни! 200 лева за спорт и 1500 лева за казино!

В 22-ата минута след центриране на Рафиня топката се отби в тялото на Батайле и влетя във вратата на белгийците за класическото 3:0, а попадението бе записано като автогол.

Голеадата продължи и след почивката с гол на Гави, който реализира в 54-ата минута.

Стигна се до меле в наказателното поле и топката достигна до младока, който със силен удар реализира.

В 66-ата минута Жоао Феликс вкара нов гол. Рафиня успя да го намери на далечната греда с много добро центриране и ибериецът с глава реализира.

След този мач Барса е лидер в своята група с 3 точки, а белгийците са последни.