23/05/2024
Всички новиниЛа ЛигаФутбол Свят

Белингам: Някои клубове са по-организирани от нас, но Анчелоти ни дава свобода

Белингам: Някои клубове са по-организирани от нас, но Анчелоти ни дава свобода, Football24.bg

Джуд Белингъм изтъкна ролята на Карло Анчелоти за победата на Реал Мадрид над Ман Сити на четвъртфинала на Шампионската лига.

“Мисля, че най-голямата ни сила е, че той намира начин да остави момчетата да играят свободно”, каза англичанинът след мача.

“Някои отбори са по-организирани и структурирани , но една от най-силните ни страни е, че сме сме по-свободни, а той е спокоен и уверен.

“Хванах го да се прозява преди мача! Попитах го дали е уморен, а той ми каза да изляза на терена и да го развълнувам”.

Двата отбора изиграха 120 минути, тъй като в края на редовното време резултатът завърши при резултата 1:1.

“В края краката ми бяха мъртви”, призна Белингам.

“Толкова е трудно, защото те непрекъснато пресират. Карат те да се движиш и да ходиш на места, на които не искаш да бъдеш. Но ние се изправихме наистина добре и работихме здраво.