efbet ЛигаВодещи новиниВсички новини

Боримиров: Няма как да се получи неприятна изненада

Боримиров: Няма как да се получи неприятна изненада, Football24.bg

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров говори пред репортерите на летище “Васил Левски” в София. Сините излетяха за Босна и Херцеговина, където ще изиграят своя първи официален мач през новия сезон.  Футболистите на Хулио Веласкес ще премерят сили с Борац Баня Лука в първия предварителен кръг на Шампионска лига. Двубоят е във вторник от 21:30 часа. 

“Мисля, че сме добре подготвени за този мач и се надявам да го покажем утре. По-силни сме от миналата година – надявам се това да го покажем още в утрешния мач. Всеки отбор, който се е класирал в този формат, заслужава уважение. Ще подходим с необходимото уважение, с играта си ще затвърдим твърдението им, че сме неудобен съперник. Надявам се от мач на мач да ставаме все по-добри.

Ако не подходим сериозно, може да дойде неприятна изненада, но мисля, че това няма как да се получи. Всеки един от нашите футболистите живее с мисълта за утрешния мач. Не обичам да давам прогнози, нашето желание е да победим още утре. Важното е тактическите задачи да бъдат изпълнени. Разбира се, че реваншът в София е важен, нашият 12-ти играч ще бъде с нас. Трансферният прозорец е отворен до септември, всичко е възможно да се случи. С кое надградихме спрямо миналата година ли? С класата на футболистите, които взехме”, заяви шефът на шампионите.

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече