Всички новиниТрета лигаЮгозападна Трета лига

Ботев (Ихтиман) обърна младия отбор на Славия II, Балджийски с победен гол за домакините, Football24.bg

Ботев (Ихтиман) постигна успех след обрат с 2:1 срещу Славия II в среща от 36-ия кръг на Югозападната Трета лига в която победителите бяха домакини.

След успеха си ихтиманци са 4-и с актив от 64 точки, докато дубълът на Славия е 14-и с 42 пункта.

Румен Рангелов откри за гостите в 9-ата минута, но домакините изравниха до почивката с попадение на Николай Маринов.

През второто полувреме Балджийски с гол от дузпа донесе крайния успех на ихтиманци.

Снимка: sportal.bg