21/07/2024
Водещи новиниВсички новини

Бразилия записа първа победа на Копа Америка, наниза четири гола на Парагвай

Бразилия записа първа победа на Копа Америка, наниза четири гола на Парагвай, Football24.bg

Бразилия записа първа победа на Копа Америка, след като разби с 4:1 Парагвай в среща от Група D на турнира.

Селесао пропусна дузпа в 31-ата минута, след като Пакета не успя да нацели вратата от бялата точка.

Все пак обаче той се реваншира четири минути по-късно, след като намеси Вини Жуниор, който от близка дистанция не пропусна да прати топката в мрежата и да открие.

Две минути преди почивката Савио удвои за Селесао, след като най-бързо успя да достигне до една отбита топка и я вкара в мрежата.

В продължението на първото полувреме Вини Жуниор направи преднината на Бразилия класическа, след като се възползва от грешка в отбраната на парагвайците.

Две минути след почивката Алдерете намали за Парагвай, а в 65-ата минута Пакета този път вкара от бялата точка, за да реши всичко в този мач и да оформи крайния резултат.

От 81-ата минута до края на мача парагвайците играха с човек по-малко, след като Кубас получи червен картон.