27/05/2024
Всички новиниТрета лигаЮгозападна Трета лига

Вихрен се озори срещу Рилецо, но стигна до успеха и трите точки след късен гол на Джек, Football24.bg

Вихрен (Сандански) постигна успех с 2:1 срещу гостуващия Рилски спортист (Самоков) в среща от 32-ия кръг на Югозападната Трета лига.

В 50-ата минута санданчани откриха след попадение на Александър Якимов с глава. Той успя да засече прекрасно центриране на Дани Пехливанов от корнер.

Гостуващият тим обаче отговори подобаващо и в 61-ата минута Александър Георгиев успя да изравни.

Александър Георгиев се възползва от грешка на Дани Пехливанов, който не успя да изчисти топката, и от близка дистанция успя да възстанови статуквото.

В 86-ата минута Методи Костов – Джек засече с глава центриране на Георги Иванов и донесе успеха на домакините.

След този мач Вихрен е трети с актив от 57 точки, докато Рилецо е около средата на класирането с актив от 42 пункта.