19/06/2024
Всички новиниТрета лигаЮгозападна Трета лига

Вихрен се справи на ходом с младия състав на Хебър II в Сандански, домакините биха с класика, Football24.bg

Вихрен (Сандански) постигна класически успех с 3:0 над Хебър II в мач от 36-ия кръг на Югозападната Трета лига, който се игра в южния град.

Домакините тотално надиграха противника си, а след успеха си са 3-и в класирането с актив от 66 точки. Тимът от Пазарджик пък е 19-и с 33 точки.

Калоян Тодоров с марково изпълнение около дъгата успя да даде аванс на домакините, а до почивката те запазиха аванса си от един гол, който падна в средата на полувремето.

След почивката Никола Георгиев с прекрасно воле удвои в 68-ата минута. За крайното 3:0 точен бе Дани Пехливанов от фаул в самия край.