Водещи новиниВсички новиниЛа ЛигаФутбол Свят

В невероятна драма! Барса спечели головия екшън срещу Виляреал на “Ел Мадригал”

В невероятна драма! Барса спечели головия екшън срещу Виляреал на “Ел Мадригал”, Football24.bg

Барселона постигна спираща дъха победа с 4:3 при визитата си на Виляреал на “Ел Мадригал” в среща от 3-ия кръг на Ла Лига. След този мач каталунците са 3-и с актив от 7 точки, докато техният опонент е 13-и с 3 пункта.

Гостите поведоха набързо с две попадения. В 12-ата минута Гави с глава успя да открие за гостите, а каталунците удвоиха преднината си в 15-ата минута чрез Де Йонг.

Левандовски получи една топка на добра позиция, но тя бе избита от Педраса и отиде право в краката на нидерландеца, който реализира.

Така Барса стигна до преднина с 0:2 в резултата, но домакините обърнаха до 3:2 след попадения последователно на Фойт в 26-ата минута, Сьорлот в 40-ата минута и Баена в 50-ата минута.

Барса обаче показа характер и в 68-ата минута Торес изравни, след като отправи два удара и от втория успя да реализира.

В 71-ата минута Левандовски вкара за пълния обрат за Барса.