Последни новини
Гатузо: Не отиваме в Лондон на почивка

Наставникът на Милан – Дженаро Гатузо смята, че неговият отбор все още има 30% шанс да отстрани Арсенал и да се класира за 1/4-финалите в Лига Европа, въпреки че загуби първият двубой на Сан Сиро с 0:2.

„След миналия четвъртък чух много кръчмарски приказки за това как ни е липсвало нещо физически, но въпреки това се справихме много добре до 95-та минута срещу Дженоа. Просто объркахме тактиката срещу силен Арсенал. Осъзнахме това и днес (б.а. вчера) реагирахме.

Все още имаме 30% шанс да продължим и ние не отиваме в Лондон на почивка. Трябва да уважаваме нашите велики екипи. Класирането най-добре изглежда добре за нас. Целта е пред нас, но ние трябва да действаме мач за мач. Бях малко притеснен, защото не бяхме губили от 2 месеца и половина до мача с Арсенал, така че се страхувахме, но реагирахме добре”, заяви Гатузо.