27/05/2024
Всички новиниВтора лига

Голяма изненада в София! Струмска слава подчини и победи фаворита Септември

Голяма изненада в София! Струмска слава подчини и победи фаворита Септември, Football24.bg

Струмска слава шокира Септември (София) насред стадиона в столичния квартал Драгалевци и стигна до победа с 2:0 над втория в класирането.

Това стана в среща от 32-ия кръг. Интересното е, че домакините имаха нужда от победата на всяка цена, за да могат до голяма степен да си подпечатат влизането в елита.

Гостите от Радомир, които пък реално няма за какво да играят, показаха феърплей и изиграха мача на максимални обороти, за да си тръгнат с трите точки в актива си.

Цветомир Вачев откри за гостите секунди след почивката, а Антонио Ласков се разписа в 55-ата минута, за да оформи крайния резултат в тази среща.

Така Николай Митов все още няма записана победа след трите си мача начело на Септември (София), като е записал две ремита и загуба.

След този мач Септември си остава втори, като има в актива си 59 точки и е на 5 точки пред третия Монтана, а на също толкова пред четвъртия Марек, който утре играе с Добруджа.