efbet ЛигаВодещи новиниВсички новини

Голяма изненада! Крумовград надигра, обезличи и разби ЦСКА 1948 в Бистрица

Голяма изненада! Крумовград надигра, обезличи и разби ЦСКА 1948 в Бистрица, Football24.bg
bet365

Новакът Крумовград шокира ЦСКА 1948 при визитата си в Бистрица и стигна до успех с 3:0.

Това се случи в среща от 20-ия кръг на родния елит..

След този мач домакините са 6-и в класирането с актив от 32 точки, а крумовградчани са на 10-ата позиция с 24 точки в своя актив.

Гостуващият тим изигра най-силния си мач от много време насам и съвсем заслужено се добра до трите точки и победата, която е и втора поредна за тима.

В 27-ата минута Серкан Юсеин успя да реализира след много силен удар от наказателното поле.

В 48-ата минута гостите удвоих аванса си с попадение на Александър Колев.

В ситуацията Тонев успя да намери Ренан в наказателното поле, а последният центрира не втора греда, откъдето Колев засече за 0:2.

В третата минута от добавеното време Шимич се пребори за една топка и подаде за Юсеин на точката на дузпата, а след това последният реализира за крайния резултат.