14/04/2024
Всички новиниТрета лигаЮгоизточната Трета лига

Димитровград и Левски Карлово не се победиха в резултатна контрола

Димитровград и Левски Карлово не се победиха в резултатна контрола, Football24.bg

Отборите на Димитровград и Левски Карлово не се победиха – 4:4 в резултатна контрола.

Васил Димитров изведе в 20-ата минута домакините напред в резултата, а 10 минути по-късно Филип Сантов удвои. Кирил Личев върна интригата с попадение от фаул – 2:1. Последва нов гол на Филип Сантов. Секунди преди почивката, точен за гостите беше Запрян Запрянов – 3:2. През втората част Петьо Главчев възстанови равенството. Негов съотборник пък направи обрата факт – 3:4. Васил Димитров фиксира окончателното 4:4, четвърт час преди края.