Всички новиниВтора лига

Добруджа се доближи до Топ 3 след победа и обрат срещу комшиите от Черноморец (Балчик), Football24.bg
bet365

Добруджа обърна и победи с 3:1 комшиите от Черноморец (Балчик) в регионалното дерби от 18-ия кръг на Втора лига при което добричлии гостуваха.

Домакините стигнаха до попадение чрез Нсонде още в 5-ата минута на мача.

Гостите обаче осъществиха пълен обрат.

Преслав Йорданов изравни в 55-ата минута, а ганайският халф Шериф Осман успя да обърне мача в полза на гостите с попадение в 80-ата минута.

С втория си гол в мача в 82-ата минута Преслав Йорданов оформи крайния резултат.

Добруджа е 4-и с 29 точки след този мач, докато Черноморец от Балчик е 17-и предпоследен с актив от 15 точки.