27/05/2024
Всички новиниТрета лигаЮгоизточната Трета лига

Драма в дербито нямаше! Локо (Пловдив) II пречупи и победи Ботев (Пловдив) II на “Лаута”, Football24.bg

Локомотив (Пловдив) II победи Ботев (Пловдив) II с 2:0 в голямото дерби на града между дублиращите отбори в отложен сблъсък от 28-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

След този мач “смърфовете” са 13-и с 37 точки, а “канарчетата” са 8-и с 47 точки.

Срещата се игра пред около 500 души на “Лаута”, а двата гола за домакините бяха дело на Петър Андреев.

Младокът се разписа в 28-ата и 62-ата минута на срещата и така донесе успеха на своите.

Младежкият национал определено демонстрира изключителна игра в този мач и без съмнение бе най-добрият в състава на домакините.

В началото на второто полувреме Иво Казаков от Ботев получи директен червен картон за удар в главата на съперник и гостите завършиха дербито с 10 човека на терена.