Водещи новиниВсички новиниСерия АФутбол Свят

Каква драма! Италия стигна до изравняване срещу Хърватия в 98-ата минута и се класира за 1/8-финалите, Football24.bg
Лука Модрич
55'
M. Zaccagni
90'+8'
45'
90'

Отборите на Хърватия и Италия не се победиха 1:1 в мач от Група B на Европейското първенство.

Още в 5-ата минута вратарят на Италия Джанлуиджи Донарума трябваше да се намесва след опасност пред своя врата.

В 27-ата Ливакович също показа рефлекс и спаси удар с глава на Бастони.

В 54-ата минтуа звездата на Хърватия Лука Модрич пропусна дузпа, но само минута по-късно той успя да се разпиеш и откри за шахматистите.

Модрич се превърна в най-възрастния голмайстор на Европейски първенства.

Отборът на Италия стигна до изравняване в 98-ата минута след попадение на Закани.

„Адзурите“ са на втората позиция в класирането с 4 точки, докато Хърватия остана трети.