27/05/2024
Всички новиниТрета лигаЮгозападна Трета лига

Драма на “Герена”: Левски II удари ЦСКА 1948 III с гол на резерва почти в края на мача, Football24.bg

Левски II постигна победа с 2:1 над ЦСКА 1948 III в среща от междинния 33-и кръг на Югозападната Трета лига, която се игра на едно от помощните игрища на “Герена”.

След успеха си талантите на “сините” са 6-и в класирането с актив от 46 точки, докато техният опонент е на 17-ата позиция с 37 пункта.

Първото полувреме завърши без голове, а след почивката домакините от Левски откриха чрез капитана си Борислав Рупанов, който се разписа след центриране от близка дистанция в 51-ата минута.

В 70-ата минута обаче гостите изравниха чрез прекрасен удар на Калоян Стрински, който отправи здрава тупалка от границата на наказателното поле.

Успехът на “сините” таланти бе донесен от Kалоян Петков в 87-ата минута, който засече хубаво центриране на друга резерва в лицето на Георги Христанов.