27/05/2024
Всички новиниСеверозападна Трета лигаТрета лига

Дубълът на Ботев Враца с класика срещу Ювентус Малчика

Дубълът на Ботев Враца с класика срещу Ювентус Малчика, Football24.bg

Дублиращият отбор на Ботев Враца победи Ювентус Малчика с 3:0 в мач от 5-тия кръг на Северозападната Трета лига. Петър Кепов, Митко Панов и Ивайло Дудушки отбелязаха головете в мача, който започна 15 минути по-късно, тъй като гостуващия тим закъсня. В 35-ата минута Петър Кепов и Николай Стефанов направиха добра комбинация и Кепов стреля от границата на наказателното поле в долния десен ъгъл на вратата на Височков. Само след 4 минути игра Ботев вкара и втори гол. Митко Панов и Янислав Тонов изпълниха късо ъглов удар, топката се върна у Панов, който с много красив удар от границата на пеналта изпрати топката в мрежата на Ювентус. В 70-ата минута ботевци оформиха крайното 3:0. Танчев даде пас в дълбочина към Митко Панов, който влезе в наказателното поле, излъга вратаря и бе съборен, но топката попадна у Ивайло Дудушки, който я вкара на празна врата.