Последни новини
Игуаин: Винаги се борим до смърт за победата!

Нападателят на Ювентус Гонсало Игуаин коментира драматичната победа на „старата госпожа“ над Интер с резултат 3:2.

Юве губеше в резултата с 1:2 от останалите с 10 човека „нерадзури“, но в последните минути успяха да стигнат до пълен обрат.

„Това е футболът. В последния си мач загубихме в последната минута, а сега успяхме да направим страхотен обрат с много глад, гордост и жажда за успех. Винаги се борим до смърт за победата. Интер изигра страхотен мач, а бяха и с човек по-малко, но за нас победата бе от фундаментално значение, а сега се нуждаем от още три до края. Този успех ще ни даде допълнителна увереност. На „Сан Сиро“ вкарах срещу Милан, а сега се разписах и срещу Интер.“