14/04/2024
Всички новиниСеверозападна Трета лигаТрета лига

Изненада в Горна: Домакините от Локо с първа грешка за сезона, врътнаха реми с Локо (Мездра), Football24.bg

Локомотив (Горна Оряховица) допусна първата си грешка през сезона след 15 поредни победи на сметката си от 15 изиграни мача.

“Железничарите” врътнаха равенство 1:1 срещу адашите си от Локомотив (Мездра) в двубой от 17-ия кръг на шампионата.

След точката отборът от Горна Оряховица остава лидер с 46 точки и по всичко изглежда отборът едва ли ще има конкуренция за първото място, ако запази доброто си представяне до края.

Ивайло Бояджиев вкара фамозен гол от далечна дистанция още в 8-ата минута и така изведе мездренчани напред. В ситуацията стражът на домакините Иван Петров можеше да се намеси доста по-добре.

Няма как да не се отбележи, че той замени наказания Венци Димитров под рамката на домакините.

В 40-ата минута Ивайло Тодоров отклони една топка към малкото наказателно поле на гостите с глава и от близка дистанция Георги Колев изравни.

До самия край на мача така и нямаше повече попадения и резултатът се запази.