27/05/2024
Водещи новиниВсички новиниСерия АФутбол Свят

Интер с трудна победа след епичен обрат срещу Удинезе, Фратези вкара в 95-ата минута, Football24.bg

Интер стигна до инфарктен обрат в самия край при гостуването си на Удинезе с 2:1 в среща от 31-ия кръг на на Серия А, която се игра в Удине.

След успеха си грандът от Милано е лидер в класирането с актив от 82 точки и има цели 14 пред втория в подреждането Милан.

Отборът от Удине е 15-и с 28 точки в актива си.

В 40-ата минута “зебрите” шокираха гранда от Милано и Самарджич успя да открие в тяхна полза. Tой получи топката в наказателното поле на Интер и отправи диагонален удар, който влетя в мрежата на гостите.

Второто полувреме започна по-добре за гостите и те изравниха в 55-ата минута след гол от дузпа за Чалханоглу.

Попадението за обрата пък бе дело на Фратези в 5-ата минута след редовните 90 минути.