Рандал Коло Муани
9'
45'
90'

Отборът на Испания се класира за финала на Европейското първенство, след като се наложи над Франция с резултат 2:1.

В 5–ата минута Ламин Ямал центира опасно, но ударът на Фабиан Руис мина над вратата.

В 9-ата минута отборът на Франция поведе в резултата след попадение на Рандал Коло Муани, който се възползва от подаване на Килиан Мбапе.

В 21-ата минута Ламин Ямал със страхотно изпълнение успя да изравни резултата.

В 25-ата минута Дани Олмо успя да направи обрата за своя тим пълен, след като показа страхотна техника в наказателното поле на “петлите”.

В 47-ата минута вратарят на Франция излезе извън наказателното си поле, за да засече едно подаване към Нико Уилямс.

В 57-ата Мбапе стреля в ръцете на Унай Симон.

В 62-ата минута Упамекано не уцели вратата с глава след едно центриране от корнер.

В 76-ата минута Лукас Ернандес стреля неточно към вратата на Франция.

В 81-ата минута Ямал стреля опасно, но топката мина над вратата на Майк Менян.

В 86-ата минута със страхотен пропуск се отличи Килиан Мбапе, който не уцели вратата от добро положение.