27/05/2024
efbet ЛигаВодещи новиниВсички новини

Какъв малшанс! Лудогорец се изложи срещу Крумовград и ще изчака с празниците за титлата, Football24.bg

Лудогорец ще трябва да изчака още няколко дни за 13-ата си титла в елита, след като се издъни по много нелеп начин срещу Крумовград у дома и завъртя зрелищно 3:3.

Гостите имаха аванс от 0:2 на почивката, но разградчани обърнаха за 3:2. В 88-ата минута обаче Недялков си вкара нелеп автогол и така лиши тима си от успеха.

Срещата започна превъзходно за гостите и в 12-ата минута Юсеин намери с прекрасно подаване Алекс Колев в наказателното поле и нападателят реализира от близка дистанция.

Шокът за Крумовград бе пълен в 26-ата минута, когато Юсеин също се разписа.

Той бе намерен на добра стрелкова позиция и с хубав и премерен удар от няколко метра прониза Падт, за да удвои сензационно аванса на гостите.

Въпреки опитите на домакините поне да намалят до почивката така и не паднаха повече попадения.

Второто полувреме обаче започна отлично за домакините и в 49-ата минута Рик Джонатан намали, след като не сгреши сам срещу Янко Георгиев.

В 56-ата минута Лудогорец изравни след дузпа, която бе реализирана от Вердон. Нарушението в наказателното поле бе на Лукас Сантана срещу Рик Джонатан.

В 75-ата минута обратът за домакините бе пълен.

След нескопосана изява на Клайдер при центриране в наказателното поле и отбита от Янко Георгиев топка, Руан Секо от близка дистанция реализира.

В 88-ата минута Недялков си вкара нелеп автогол, след като при опита си да блокира едно ниско подаване на Октай прати кълбото в близкия ъгъл на Падт.