18/06/2026
Водещи новиниВсички новиниЛа ЛигаФутбол Свят

Кандидат за президент на Реал Мадрид: Искам да видя Барселона в Сегунда

Кандидат за президент на Реал Мадрид: Искам да видя Барселона в Сегунда, Football24.bg

Кандидатът за президент на Реал Мадрид Енрике Рикелме направи провокативно изказване по адрес на големия съперник Барселона.

По време на участие в подкаста The Wild Project Рикелме открито заяви какво би искал да се случи с каталунския клуб.

„Искам да видя Барселона в Сегунда дивисион. Това би ми доставило удоволствие. Би ме направило щастлив“, каза Рикелме.

На директен въпрос дали би искал Барселона изобщо да изчезне, той отговори:

„Не бих имал никакъв проблем с това. Искам Реал Мадрид да печели, а какво ще се случва с останалите…“

Изказването на Рикелме идва в разгара на президентската кампания в Реал Мадрид, където той е основният претендент срещу настоящия президент Флорентино Перес.

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече