Последни новини
Кариана и Севлиево не се победиха, врътнаха 0:0 в Ерден

Кариана и Севлиево не се победиха в дербито на 21-ия кръг на Северозападната трета лига. Мачът на стадиона в Ерден завърши 0:0. До почивката и двата отбора бяха доста предпазливи.

През по-голямата част играта се водеше в половината на гостите, който се бранеха с петима в защита. По-интересното се случи след почивката.. В 50-та минута Георги Василев центрира от фаул. Крачка не достигна на капитана на Севлиово Тихомир Кънев да засече топката във вратата на Кариана. Седим по-късно Денчев стреля по диагонала и топката мина до лявата странична греда на домакините. След час време игра капитанът на Кариана Евгени Игнатов – Бамзе стреля фронтално срещу вратата, но Алекс Георгиев изби.

В 70-та минута Цветомир Тодоров открадна топката от защитник на Севлиево, но ударът му мина на сантиметри до дясната странична греда. Най-чистото положение за гостите бе в 82-та минута, когато от фаул Георги Василев затрудни максимално Павел Станев. Втаратя на Кариана плонжира и изби топката. Три минути по-късно Кариана можеше да вкара. Николай Николов центрира от дясно, капитанът Евгени Игнатов с пета стреля, но не намери мрежатга на противника.

Кариана:Павел Станев, Ангел Цолов, Николай Дичев, Иван Тодоров, Стенислав Георгиев, Йордан Тодоров /56-Николай Николов/, Янислав Иванов, Ангел Русев /66-Леонел Матадос/, Евгени Игнатов /к/, Цветомир Тодоров /81- Християн Василев/, Георги Цеков

Севлиево:Алекс Георгиев, Милен Савов, Георги Павлов, Чейк Хоумади /55-Борислав Гецов/, Павлин Иванов, Тихомир Трифонов, Георги Василев /88-Иван Кирев/, Альоша Илиев, Велислав Денчев, Димитър Байдаков /92-Алекс Георгиев/, Тихомир Кънев /к/