Последни новини
Кариана смачка с 4:0 Партизан (Червен бряг) в мач без никакво значение

Осигурилият си място във Втория ешелон тим на Кариана Ерден победи с 4:0 при гостуването си Партизан Червен бряг в отложен мач от 27-ия кръг на Северозападната Трета лига.

В 10-та мин. Евгени Игнатов-Бамзе се възползва от пас на Ангел Русев и от дузпата прати топката в мрежата на домакините за 0:1. С шут от пеналта Георги Цеков увеличи преднината на карианци. Николай Николов направи преднината класическа за ерденчани до почивката. В средата на втората част Игнатов се разписа отново, като завърши триходова акция започнала от Ангел Русев-Меката и преминала през Цветомир Тодоров. В неделя от 18 ч. на стадиона в Ерден Кариана е домакин на Янтра /Полски Тръмбеш/.

При гостуването си в Червен бряг Кариана игра в състав: Павел Станев, Ангел Цолов, Иван Тодоров, Деян Иванов, Стенислав Георгиев, Николай Николов, Янислав Иванов, Цветомир Тодоров, Ангел Русев, Евгени Игнатов, Георги Цеков /Георги Илиев, Леонел Матадос, Йордан Тодоров/.

Инфо: konkurent.bg