Наставникът на Тотнъм Антонио Конте коментира равенството на своя тим срещу Саутхемптън – 3:3. “Светците” изравниха в 93-ата минута от дузпа, реализирана от Уорд-Прауз.
“Ние не сме отбор. Ние сме единадесет играчи, които излизат на терена. Виждам егоистични играчи, играчи, които не искат да си помагат и не влагат сърцето си”.
“Тук са свикнали да е така. Да не играят за нещо важно. Те не искат да играят под напрежение. Те не искат да играят под стрес.”
“Историята на Тотнъм е следната. 20 години не са печелили нищо с този собственик. Защо?”
“Досега се опитвах да скрия ситуацията. Можем да се борим за какво в този период, с това отношение, този ангажимент? За какво? 7-мо? 8-мо място?
“Ако искат да продължат по този начин, те могат да сменят мениджъра, много мениджъри, но ситуацията не може да се промени. Повярвайте ми.”