Последни новини
Край на серията! Леванте вкара 5 гола и нанесе първа загуба на Барселона

Отборът на Барселона допусна първо поражение от началото на сезона! Вече сигурният шампион на Испания загуби от Леванте с резултат 5:4 в мач от предпоследния 37-и кръг на Примера дивисион. Емануел Боатенг даде аванс на домакините в резултата в 9-ата минута, а в  31-ата минута отново Боатенг бе точен и вкара второ попадение за Леванте. В 38-ата минута Филипе Коутиньо вкара гол за Барса, а в 46-ата Енис Барди направи резултата 3:1. В 49-ата минута Боатенг оформи своя хеттрик и резултатът стана 4:1. В 56-ата минута Барди бе точен за 5:1. Коутиньо се разписа за 5:2 в 59-ата минута. В 64-ата минута Коутиьно също оформи своя хеттрик, а резултатът стана 5:3. В 71-ата минута Луис Суарес отбеляза от дузпа за Барса.