23/05/2024
efbet ЛигаВодещи новиниВсички новини

Крумовград изпусна Етър на “Ивайло”, но все пак записа 11-и пореден мач без загуба в елита, Football24.bg

Крумовград записа 11-и пореден шампионатен мач без загуба, след като завъртя 0:0 срещу последния в класирането Етър, в среща от 29-ия кръг на елита.

След ремито си домакините са последни 16-и с актив от 14 точки, а крумовградчани са 6-и с 41 точки.

Като цяло между двата тима се получи не особено интересен мач с малко на брой положения.

Гостите нацелиха на два пъти гредата, като единият път бе след удар на Шимич в 37-ата минута, а вторият път бе след удар на Алекс Колев в 86-ата минути.

Попадение на домакините пък бе отменено заради нарушение.

Като цяло точката бе напълно закономерен изход от този мач.