15/04/2024
efbet ЛигаВодещи новиниВсички новини

Крумовград си усложни сам живота срещу Хебър, но победи и проби в Топ 6

Крумовград си усложни сам живота срещу Хебър, но победи и проби в Топ 6, Football24.bg

Крумовград проби в топ 6, след като постигна домакински успех с 3:2 срещу Хебър в среща от 27-ия кръг на елита, на родния футбол.

След този мач отборът на Станислав Генчев е 6-и в класирането с актив от 39 точки, докато отборът от Пазарджик се намира на 12-ото място с 27 точки.

В 4-ата минута ВАР отмени гол на Али от състава на домакините заради засада, но четири минути по-късно Колев бе намерен от Шимич пред малкото наказателно поле и с глава прониза Дебърлиев.

В 35-ата минута Велев подаде към Тонев, който с много хубав удар от няколко метра успя да удвои аванса на неговия тим в резултата.

Гостите все пак успяха да намалят в 58-ата минута. Диаманка отклони изключително технично топката към Бастунов, който останал сам срещу вратаря успя да реализира.

Хебър съвсем шокира опонента си, след като Марин се възползва от центриране на Збун и от близка дистанция в 79-ата минута изравни.

Отговорът на Крумовград обаче бе моментален и две минути по-късно Шимич засече с глава прекрасно центриране от корнер и върна аванса на домакините за 3:2.