27/05/2024
Водещи новиниВсички новиниПърва БундеслигаФутбол Свят

Лайпциг с ударен старт в ШЛ, взе трите точки в Швейцария срещу Йънг Бойс

Лайпциг с ударен старт в ШЛ, взе трите точки в Швейцария срещу Йънг Бойс, Football24.bg

Лайпциг стигна до успех с 3:1 при визитата си на швейцарския Йънг Бойс в среща от Група G на Шампионската лига. След нея германците са лидери в групата с 3 пункта.

Симакан откри за гостите още в 3-ата минута, но Елиа изравни за домакините в 33-ата.

Все пак обаче германският тим стигна до две попадения след почивката с които постигна и успеха в този двубой.

В 74-ата минута Шлагер върна аванса на Лайпциг, а за крайния резултат точен бе Сеско във втората минута от продължението след края на редовното време.