27/05/2024
Висша лигаВодещи новиниВсички новиниФутбол Свят

Ливърпул запази надеждите си за чудо и титла след успех на Фулъм насред Лондон

Ливърпул запази надеждите си за чудо и титла след успех на Фулъм насред Лондон, Football24.bg

Ливърпул се върна към победите и в елита на Англия, след като надви Фулъм с 3:1 при визитата си на “Крейвън Котидж” в среща от 34-ия кръг на Висшата лига.

След успеха си отборът на Юрген Клоп е втори с актив от 74 точки и с равни точки, с лидера Арсенал, а третият Сити е с мач по-малко и е трети със 73 точки.

Трент Александър-Арнолд даде аванс на “мърсисайдци” в 32-ата минута на срещата, но домакините стигнаха до изравнително попадение в самия край на полувремето.

След почивката все пак обаче отборът на Юрген Клоп успя да се справи с лондончани след голове на Райън Гравенберх и Диого Жота в 53-ата и 72-ата минути.

До самия край така и нямаше повече попадения.