Всички новиниВтора лига

Литекс изтърва аванс от два гола срещу изпадналия Марица и в крайна сметка взе само точка, Football24.bg

Литекс изтърва аванс от два чисти гола и в крайна сметка завъртя 2:2 срещу изпадналия Марица в мач без абсолютно никакво значение и за двата тима.

Срещата бе от 33-ия кръг на Втора лига, а след нея “оранжевите” са 10-и с 45 точки, докато техният противник е 17-и с 29 точки и отдавна е изпаднал.

Кингсли Бучи бе точен в 8-ата и 39-ата минута, за да направи аванса 2:0 в полза на домакините до почивката.

С две късни попадения на Марчев обаче гостите стигнаха до ремито, като ветеранът бе точен в 76-ата и 78-ата минути на двубоя.