Локо (Горна Оряховица) официално е част от Втора лига след здрав пердах срещу Ботев (Враца) II, Football24.bg

Локомотив (Горна Оряховица) се завърна официално във Втора лига!

Това се случи при успеха с 1:5, при визитата на Ботев (Враца) II.

Момчетата на Лъчо Русев не оставиха никакви шансове на противника и с лекота стигнаха до убедителния успех, който бе в среща от 26-ия кръг на Северозападната Трета лига.

“Железничарите” са лидери с актив от 70 точки и са недостижими на върха.

Тодор Бакърджиев и Николай Иванов дадоха бързо аванс от 0:2 за гостите от Горна Оряховица до първия половин час, а домакините намалиха.

В началото на второто полувреме Ростислав Данчев покачи на 1:3 за Локо, а останалите две попадения в мача бяха дело на Георги Колев и Димитър Байдаков.

Като цяло сезонът бе перфектен за Локо до момента и определено Лъчезар Русев и екипът около него свършиха чудесно своята работа.