efbet ЛигаВодещи новиниВсички новини

Лудогорец победи ЦСКА 1948 с 3:1 в Бистрица

Лудогорец победи ЦСКА 1948 с 3:1 в Бистрица, Football24.bg

Лудогорец записа победа с 3:1 като гост на ЦСКА 1948 в последния мач от 28-ия кръг на Първа лига. „Орлите“ поведоха в края на първата част чрез Сон, а през второто полувреме Квадво Дуа удвои аванса им при завръщането си след контузия. В добавеното време Радослав Кирилов върна един гол за домакините, но дебютното попадение на Емерсон Родригес оформи крайния резултат – 3:1 за Лудогорец.

Новият треньор на ЦСКА 1948 – Сашо Александров (Алвеша), започна с поражение след като пое тима от Борислав Кьосев. Въпреки добрия старт и няколко положения, включително спорна ситуация за дузпа, столичани не успяха да се противопоставят на по-ефективните в атака разградчани. Лудогорец демонстрира клиничност пред гола и показа дълбочина в състава, като и резервите се отчетоха с попадения.

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече