Последни новини
Лудогорец II надви Созопол и вече няма надежда за спасение

Лудогорец 2 постигна важна победа с 2:1 като гост на борещия се за оцеляване тим на Созопол в мач от XXIV кръг на първенството във Втора професионална лига.
Момчетата на Ради Здравков откриха резултата още в 8-ата минута. След бърза атака зад гърба на защитата бе изведен Денислав Александров. Вратарят на домакините Свилен Нотев отрази първия му удар, но не и прехвърлящата добавка, след която топката спря в мрежата.

През втората част този резултат остана непроменен до 81-ата минута. Тогава „орлите“ се пребориха за една спорна топка в центъра на терена и контраатакуваха. Климентов забеляза, че Нотев е излязъл напред и технично го прехвърли за 2:0. Созопол успя да стигне до почетно попадение в 86-ата минута.

Снимка: Официален сайт на Лудогорец