23/05/2024
Водещи новиниВсички новиниВтора лига

Лудогорец II сложи край на каръка с победа над Спортист, задълбочи кризата при “шоколадите”, Football24.bg

Лудогорец II задълбочи кризата в Спортист (Своге), след като постигна домакински успех с 3:1 над “шоколадите” в среща от 11-ия кръг на Втора лига, която се игра в Разград.

Кельовлуев откри за домакините още в 4-ата минута, а Бранимир Костадинов удвои в 16-ата.

Маджаров намали за гостите в 28-ата минута.

efbet Бонусите са важни! 200 лева за спорт и 1500 лева за казино!

Рай Насимиенто обаче тотално сложи край на интригата с попадение в 57-ата минута на срещата.

След този мач Лудогорец II е на 14-ата позиция в класирането с актив от 11 точки, докато Спортист е последен 18-и с актив от 6 точки.

С този успех домакините сложиха край на негативната си серия от три поредни загуби и четири поредни мача без успех.

Това пък е трето поредно поражение за Спортист и общо 9-и пореден мач без успех във Втора лига.