Всички новиниВтора лига

Марек взе пълния актив от точки при визитата си на Черноморец (Балчик) с 10 души, Football24.bg

Макар и с човек по-малко от 22-ата минута Марек успя да победи при гостуването си на Черноморец (Балчик) с 2:0, като това се случи в среща от 21-ия кръг на Втора лига.

Това бе първи мач и за двата тима за тази година от втория ешалон.

Дупничани пък показаха, че не случайно се намират на челните места в таблицата.

Те останаха в намален състав още след 20 минути игра, но това не им попречи да стигнат до трите точки. Боян Стойнев бе изгонен с директен червен картон.

Веселин Любомиров откри в 44-ата минута на срещата, а Николай Ганчев оформи крайния резултат в 70-ата минута на мача.

До самия край нямаше повече попадения.

Марек е 3-и с 38 точки след този мач, а балчиклии са на предпоследната 17-а позиция в класирането със 17 пункта в актива си.