Последни новини
Марек загуби и от Септември (Симитли)

Марек (Дупница) допусна домакинска загуба от Септември (Симитли) с 0-1 на собственият си стадион в Дупница, а срещата бе част от 27-ми кръг на Югозападната Трета лига.

Началото бе изцяло под диктовката на Марек, които сътвориха няколко интересни атаки, които можеха да доведат до откриване на резултата. Постепенно гостите изравниха играта в средата на полувремето а в самият му край, след центриране на Анатоли Лулейски, опитният голмайстор Хазуров с глава отбеляза красиво попадение за 0-1, който се оказа и победен в този мач.

Наставникът на Септември Спас Стоименов пък отново бе изгонен от резервната скамейка, заради караница с  рефера Вангел Вангелов, което не е първото му този Сезон и в следващият кръг срещу Сливнишки герой тимът ще бъде воден от помощниците му.

Снимка: Бисер Тодоров, Архив