Всички новиниВтора лига

Марица изплува от опасната зона след победа в голов екшън срещу последния в класирането Бдин, Football24.bg

Марица постигна жизненоважна домакинска победа с 3:2 над Бдин в среща от 23-ия кръг на Втора лига. След успеха си “пиратите” излязоха от опасната зона и вече са 14-и с 25 точки.

Видинчани са последни 18-и с едва 17 пункта и тимът е на цели 8 точки от спасението.

Димо Бакалов откри още в първите секунди преди да е изтекла първата минута в полза на домакините, а Станислав Маламов удвои за Марица в 40-ата минута.

Бакалов вкара още един гол в 59-ата минута за класическото 3:0, но гостите съумяха да отговорят с два гола във вратата на домакините.

В 62-ата минута Цветомир Тодоров намали за Видин, а четири след това и Александър Соколов се разписа, но до самия край на мача нямаше повече голове.