21/06/2024
Всички новиниСАЩ - Мейджър лийг сокърФутбол Свят

Меси и Суарес вкараха, но Интер Маями не успя да победи (ВИДЕО)

Меси и Суарес вкараха, но Интер Маями не успя да победи (ВИДЕО), Football24.bg

Интер Маями завърши 3:3 със Сейнт Луис в двубой от МLS. Голямата звезда на Интер Лионел Меси се разписа за 1:1, след като Дуркин бе открил за гостите в 15-ата минута с фамозна тупалка от границата на наказателното поле. Аржентинската суперзвезда изравни след комбинация с Жорди Алба. Американецът от български произход Индиана Василев вкара втори гол за Сейнт Луис в 41-ата минута 1:2. В последната минута на първата част прекрасна комбинация между Меси и Алба завърши с отличен пас и точен удар на Суарес за 2:2. В 68-ата минута след центриране от корнер – Суарес си отбеляза зрелищен автогол за 2:3.

Все пак Интер успя да стигне до точката след попадение на Алба в 86-ата минута.