Без значение дали сме фенове или не на Лионел Меси, трябва да признаем, че той има една наистина впечатляваща кариера. Особено сега когато вече и носител и на Световната титла – единственото нещо, което му липсваше във витрината.

Какво мислиш? Меси ли е най-великият футболист в историята? Коментирай отдолу!

ОЩЕ НОВИНИ!

• Трите мача, които Каземиро ще пропусне след червения картон срещу Кристъл Палас

Трите мача, които Каземиро ще пропусне след червения картон срещу Кристъл Палас

Отборът на Манчестър Юнайтед се наложи с 2:1 над Кристъл Палас в двубой от 21-ия кръг на Премиърлийг. В 70-ата минута звездата в халфовата линия на “червените дяволи” Каземиро получи директен червен картон, след като хвана за врата Уил Хюс. Бразилецът ще получи 3 мача наказание, което означава, че ще…

• Родопа победи Оборище в първата си контрола

Родопа победи Оборище в първата си контрола

Отборът на Родопа се наложи над Оборище (Панагюрище) с минималното 1:0 в контролна среща, която се игра в Пловдив. Михаел Кисьов от дузпа отбеляза единственото попадение в мача. Следващата събота „Родопа“ ще играе с „Атлетик“ в Куклен.

• Бдин и Чавдар не се победиха

Бдин и Чавдар не се победиха

Отборите на Бдин (Видин) и Чавдар (Етрополе) завършиха наравно – 1:1 в контролна среща, която се състоя В Криводол. Янек Кирилов откри за бдин през първата част, а в средата на втората Мартин Кръстев изравни.