23/05/2024
Водещи новиниВсички новиниСерия АФутбол Свят

Милан вкара 3 гола на предпоследния Сасуоло, но стигна само до зрелищно равенство 3:3, Football24.bg
A. Pinamonti
4'
A. Laurienté
10'
53'
Рафаел Леао
20'
L. Jović
59'
Ноа Окафор
84'
45'
90'

Милан завъртя спиращо дъха реми 3:3 при визитата си на Сасуоло в среща от 32-ия кръг на Серия “А”.

След този мач домакините са предпоследни 19-и с актив от 26 точки и изпуснаха жизненоважни точки в този мач, тъй като имаха солиден аванс в резултата.

Грандът от Милано пък е втори с актив от 69 точки.

Пинамонти даде аванс на Сасуоло с гол в 4-ата минута, а Лауриенте се възползва от шока на Милан и удвои преднината на предпоследния в класирането шест минути след това.

В 18-ата минута гол на Чуквуезе от Милан бе отменен заради засада, но две минути след това Леао успя да намали.

Второто полувреме започна отлично за Сасуоло и Лауриенте вкара за 3:1 в 53-ата минута на срещата.

Йович върна Милан в играта с гол в 59-ата минута, а четири мунути след това нов гол на Чуквуезе бе отменен заради засада след ВАР.

Окафор в крайна сметка вкара за крайното 3:3 в 84-ата минута и спаси Милан от загуба, а до края нямаше повече попадения.