Всички новиниТрета лигаЮгозападна Трета лига

Миньор завърши сезона на Югозапад с победа над ЦСКА 1948 III в голово шоу с 5 попадения, Football24.bg

Миньор (Перник) завърши сезона в Югозападната Трета лига с успех от 3:2 срещу тима на ЦСКА 1948 III в среща, която се игра на Стадиона на мира.

След този мач “чуковете” финишират първи с актив от 97 точки, докато отборът на Иван Иванов завършва на 9-ото място в класирането с актив от 49 пункта.

В 13-ата минута гостите от София откриха чрез Кристиян Величков, който останал сам срещу вратаря успя да реализира и да даде аванс на тима си.

Две минути по-късно обаче Владислав Иванов изведен зад отбраната и останал сам срещу вратаря не допусна грешка и изравни за перничани.

Обратът в полза на домакините стана пълен в 25-ата минута с попадение на Калоян Йосифов, който излезе сам срещу вратаря и с техничен удар го преодоля.

До почивката повече голове нямаше. Гостите обаче в 57-ата минута стигнаха до изравнителен гол чрез Георги Анев, който вкара с прекрасен удар около дъгата.

За крайния успех на домакините точен бе влезлият като резерва Даниел Манолов в 64-ата минута.

Той отправи много техничен удар с който матира в далечния ъгъл противниковия страж, а до края така и нямаше повече попадения.