19/06/2024
Всички новиниТрета лигаЮгозападна Трета лига

Миньор се справи с лекота срещу домакините от Костинброд, Дидо Христов с нов гол за “чуковете”, Football24.bg

Миньор (Перник) записа победа с 3:1 при визитата си на ОФК Костинброд в среща от 35-ия кръг на Югозападната Трета лига.

След успеха си перничани са лидери с актив от 91 точки, докато домакините са на 17-ата позиция с 39 точки в своя актив.

Калоян Симеонов даде аванс на “чуковете” от Перник с гол в 4-ата минута, а до почивката повече попадения нямаше.

В 72-ата минута неостаряващият Деян Христов удвои за гостите и “уби” всякаква интрига в мача.

Калоян Бонев намали за домакините четири минути след това, но Миньор реши всичко след гол на Калоян Йосифов в 93-ата минута.