Последни новини
Монтана бие с класика

Монтана записа класически успех с 3:0 над Сливнишки герой, като съставът на Ферарио Спасов взе инициативата още от самото начало и в 10-ата минута удар на Атанас Илиев бе избит от голлинията от Маймунков. Далечен шут на Даниел Георгиев мина на метър от десния стълб. След центриране отдясно на Сергей Георгиев Атанас Илиев от точката на дузпата не остави никакви шансове на вратаря Минев за 1:0. Минута преди почивката Димитър Георгиев покачи на 2:0 отблизо след центриране отдясно, ферарио Спасов пусна деветима нови в началото на втората част, като единствено Атанас Илиев и Стефан Цонков останаха на терена. Именно Илиев вкара и третия гол срещата, след като в 76-ата минута се възползва от асистен-ция на руснака Семен Шептецкий.

В събота от 18.00 часа Монтана ще играе с Миньор (Пк) на своя стадион „Огоста“.