Водещи новиниВсички новиниСерия АФутбол Свят

Наполи се завърна! Шампионът обърна и “разкъса” Сасуоло, Осимен и Квара забиха общо 5 гола, Football24.bg

Наполи изигра най-силния си мач за целия сезон, след като обърна и смаза домакините от Сасуоло с убедителното 6:1 в среща от 21-ия кръг на Серия “А”.

След този двубой италианският шампион е 9-и с 40 точки, а домакините са 18-и с 20 пунта.

Ракич даде аванс на Сасуоло в 17-ата минута, но след това огромните проблеми за домакините започнаха.

Рахмани изравни в 29-ата минута, а след това последва хеттрик на Виктор Осимен, който бе точен последователно в 31-ата, 41-ата и 47-ата минути.

Така Наполи обърна и поведе с 1:4, а Кварацхелия добави два гола за крайния успех в 51-ата и 75-ата минути.

Определено това бе и най-добрия мач на Квара и Осимен през сезона. През миналата кампания те бяха неудържими, но през тази бележат спад.

И двамата се отчетоха и с по една асистенция освен с головете си.