Всички новиниТрета лигаЮгоизточната Трета лига

Несебър задържа върха на Югоизток след победа с обрат над Локо (Пловдив) II

Несебър задържа върха на Югоизток след победа с обрат над Локо (Пловдив) II, Football24.bg

Несебър постигна изключително ценна победа с 2:1 срещу Локо (Пловдив) II след обрат в среща от 25-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Мачът се игра в Каблешково заради наказанието на домакините.

Още в 5-ата минута гостите изненадващо откриха. Стражът на Несебър Мартин Каишев направи изключително груба грешка и при опита си да изрита топката тя се срещна с крака на Божидар Костадинов, който се възползва и я вкара в мрежата.

До почивката нямаше повече попадения, но след това развръзката бе налице.

Никола Гавов успя да изравни в 54-ата минута, след като засече с глава центриране от фаул.

В 60-ата минута новото попълнение Никола Галин донесе успеха на домакините след гол от дузпа и оформи крайното 2:1 в този мач.

Несебър е лидер с актив от 62 точки след този мач, а Локо е 13-и с 28.