27/05/2024
Всички новиниТрета лигаЮгоизточната Трета лига

Несебър си тръгна с победата в Асеновград след голов екшън с пет попадения срещу Асеновец, Football24.bg

Несебър постигна победа с 3:2 при визитата си на Асеновец в среща от 30-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

След този мач домакините от Асеновград са 11-и с актив от 40 точки, докато техният опонент е трети в класирането с актив от 71 точки и на 6 от върха.

Георги Георгиев даде аванс на домакините от Асеновец, но до почивката Несебър изравни след попадение на Тодор Петров.

След полувремето гостите поеха инициативата и с попадения последователно на Никола Гавов и на Антон Узунов стигнаха до обрат – от 1:0 до 1:3 в своя полза.

В самия край все пак домакините вкараха още едно попадение, което бе дело на Шабан Османов от дузпа.